warning: Creating default object from empty value in /home/ailem/domains/ailem.gen.tr/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sanal Aşk

Bu aşkların itirafı bile ölüm

İtiraf bile edemediğimiz bir aşk yumağı içindeyiz. Her gün elimizdeki tv kumandasında aşkımızı arıyoruz. İzlediğimiz diziler en güzel mankenleri en sevecen kızları bizlere huri olarak sunuyorlar. Her biri dünyamızda ayrı tahtlar kruyorlar ve itiraf dahi edemiyeceğimiz aşkları yaşıyoruz.

Sadece kendi içimizde yaşıyoruz. Aşığız başroldeki oyuncuya ancak sahnede o aşkı yaşayan bir duplör bizim yerimize seviyor. Bizim yerimize dokunuyor öpüyor hatta beraber oluyor.

Biz ise sadece bakıyor izliyor ve o aşkı kalbimizde yaşıyoruz. Arada reklam molaları vererek yaşamaya devam ediyoruz. Birden çok eşi olan insan gibiyiz. Aşklarımız o kadar fazla ki. Bir sonraki dizide yeni bir aşkımız başlarken trendini yitirmiş dizideki aşkımız ise tarih oluveriyor...

Arada bir nostalji yapıp eski aşklarımızı izliyoruz gecenin bir yarısında ya da video sitelerinde..

Ancak itiraf edemiyoruz. Anlatamıyoruz. Paylaşamıyoruz aşklarımızı kimse ile..

Dekana 'sanal aşk tuzağı'na beraat

İnternette tanıştığı Eczacılık Fakültesi eski Dekanı Berçin'i evlilik vaadiyle kandırıp 135 bin YTL'sini almakla suçlanan Zühre Özdemirci, beraat etti.

Kayseri Erciyes Üniversitesi Eczacılık Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Erdoğan Berçin'in internette chat yaparken kendisini manken Yüksel Ak'ın fotoğrafıyla kandırarak 6 ay içinde 135 bin YTL dolandırmakla suçladığı Zühre Özdemirci (22), beraat etti. Berçin, polise yaptığı şikâyette, internette tanıştığı Özdemirci'nin kendisini Bursa'da bir tekstil şirketinde yönetici olarak tanıttığını, kendisi diye Yüksel Ak'ın fotoğrafını gönderdiğini, kendisinin de buna inanarak âşık olduğunu ve evlilik kararı aldığını anlatmıştı. Sanığın banka hesabına 135 bin YTL para yatırdığını, ancak bir türlü yüz yüze gelmemeleri üzerine şüphelendiğini belirten Prof. Berçin, sevgilisi sandığı Yüksel Ak'ın ünlü bir manken olduğunu da poliste öğrenmişti.

KOSKOCA DEKAN NASIL İNANDI?

İçeriği paylaş

Anket

Daha iyi çocuk bakımı için en çok ne yapıyorsunuz: